‘İhanet’ iddialarıyla gündeme gelen Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinden yeni poz!

2016 yılında dünyaevine giren oyuncu çift Kadir Doğulu (41) ve Neslihan Atagül (30), her fırsatta birbirine olan aşklarını dile getiriyor ve son günlerde özel hayatlarıyla manşetlerden düşmüyor.

YAN YANA POZ

Son olarak boşanma iddiasıyla gündeme gelen çiftten haftalarda sonra ilk kare geldi. Haklarında çıkan boşanma haberlerini yalanlayan ve evliliklerine devam eden çift, önceki gün Kıbrıs’a gitti. Kıbrıs’ta yatırım yapma kararı aldıkları ve ev baktıkları konuşulan ünlü çift, çıkan boşanma haberlerinin ardından yan yana poz verdi. Gülümseyerek poz veren ikili, evliliklerinde bir kriz olmadığını göstermiş oldu.

NE OLMUŞTU?

Kadir Doğulu, geçtiğimiz günlerde gittiği eğlence mekanında kadınlarla dans ederken görüntülenmişti. Görüntülerin ardından açıklama yapan Doğulu, “Ben bu görüntüleri bu şekilde yayan kişinin benimle yakınlaşmak isteyen ama yakınlaşamayınca da bu şekilde davranan bir kişi olduğunu düşünüyorum. O gün o kadıncağız dışında 80 kişiyle konuştum. Benimle konuşmak isteyen herkesle sohbet ederim, bir müşkülü varsa dinlerim, yardımcı olmaya çalışırım. Bunun yerinin ve zamanının da bir önemi yok” demişti.

“NORMAL BİR KONUŞMA”

Neslihan Atagül de “Gürültülü bir ortamda yapılan normal bir konuşma” demiş ve aralarında bir kriz olmadığını söylemişti.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir